Sanktuarium

Koncert Kolęd

W niedzielę 25 stycznia, w naszym Sanktuarium będzie Koncert Kolęd w wykonaniu Radomyskiej Orkiestry Dętej. Koncert rozpocznie się Mszą św. o godz. 14:00. Zapraszamy wszystkich do wspólnego kolędowania.