Pielgrzymki:
1. Samochodowe Pielgrzymki młodzieży na Jasną Górę co tydzień lub co dwa tygodnie. Zapraszamy zarówno młodych jak i starszych.
2. Inne samochodowe – według życzenia (minimum 3 osoby), według możliwości czasowych.
3. Gimnazjum św. Krzyż kl. II i III – 26 maja.
4. Lednica 3 czerwca
5. Dziękczynna klas III (po I Komunii św.) – Poniedziałek 5 czerwca, wyjazd 6.00 rano
6. Zakopane 3 dni (najlepsi z ministrantów i scholi) w dniach 8 – 10 czerwca. Zapisy do 23 maja.
7. Pozostali z ministrantów i scholi (oraz inni chętni) – Kałków dnia 1 czerwca . Zapisy do 23 maja
8. Zakopane – Krzeptówki – 6 czerwca. (Dorośli)
9. Koncert „Jednego Serca, Jednego Ducha” w Rzeszowie – Boże Ciało po południu
10. Pielgrzymka rowerowa do Częstochowy – w lipcu (jak w latach poprzednich)
11. Częstochowa Ogólnopolska Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja – z Terenowym Biurem RM w Stalowej Woli
12. Miejsce Piastowe – ostatni poniedziałek sierpnia
13. Piesza Pielgrzymka Stalowa Wola – Jasna Góra 4 – 12 sierpnia. 2017r.
14. Licheń 21 – 23 sierpnia 2017r. (zgłoszenia do limitu 55 miejsc)

Trasa ekstremalna – 2 czerwca (piątek) godz. 21.00,
kolejne w miesiącach letnich.

Inne ogłaszane na bieżąco oraz na stronie internetowej naszej parafii www.sanktuariumradomysl.pl w zakładce Duszpasterstwo - Pielgrzymki różne.

Szczegóły: ks. Rafał Cudziło
tel. 509 264 790